Logamax plus GB172-24i T50

Nástěnný kondenzační kotel se zásobníkem na teplou vodu Logamax plus GB172-24I t50 S výkonem do 24 kW spolehlivě zásobuje Váš domov teplem a díky integrovanému zásobníku i teplou vodou.

Na první pohled

  • široký modulační rozsah se lépe přizpůsobí požadavkům vašeho domova
  • nový, kvalitní design
  • rychlá montáž a jednoduchá údržba

Výhody

kompaktní a prostorově nenáročný

V kotli Logamax plus GB172-24i T50 je již integrován 48litrový zásobník teplé vody. Proto je tato kompaktní varianta optimální pro zásobování teplou vodou v bytech i jednogeneračních rodinných domech s malou spotřebou teplé vody.

zvlášť účinný

Zvlášť účinný: Plyn se spotřebovává pouze tehdy, když je skutečně zapotřebí. O to se stará modulovaný hořák, který může měnit topný výkon od 13 % do 100 % a kdykoli jej přizpůsobit aktuální potřebě.

regulace

S řídicí jednotkou Logamatic BC400.2 provádí odborník všechna potřebná nastavení na kotli. Díky internetovému rozhraní (příslušenství) lze Logamax plus GB172-24i T50 řídit i z chytrého telefonu / tabletu. Alternativně lze používat ovládání Logamatic RC120/310.

integrované internetové rozhraní

Se službou Buderus ConnectPRO je systém aktivován pro odborného instalatéra, který může na dálku kontrolovat provoz online a případně přímo provádět menší nastavení.