Logamax plus GB192i

S kompaktními rozměry, moderním designem a modulovatelným výkonem přináší nový Logamax plus GB192i nejvyšší komfort přípravy teplé vody. Zde se setkává osvědčená kvalita Buderus s technologií budoucnosti. Podívejte se dále i na regulace ke kotlům logamax.

Na první pohled

• Nový kotel buderus Logamax plus GB192i přizpůsobuje spalovací výkon modulovaně podle potřeby tepla a vypne se, pokud není tepelný výkon potřeba. Tak spotřebovává mimořádně málo energie, i v pohotovostním režimu nastavuje měřítka díky velmi nízkým hodnotám spotřeby.

• Jako nástěnný kondenzační kotel potřebuje Logamax plus GB192i jen velmi málo místa. Jeho připojení jsou kompatibilní s připojením jeho předchůdců: Je tak možné ho nainstalovat rychle a bez velkých výdajů. Kotel je vybaven dotykovým displejem pro jednoduché ovládání.

• Díky nízké spotřebě energie a vysoké energetické účinnosti Logamax plus GB192i snižuje citelně emise oxidu uhličitého vašeho domu.

• Logamax plus GB192i má od první sekundy možnost připojení k internetu.

Výhody

Logamax plus GB192i přizpůsobuje spalovací výkon modulovaně podle potřeby tepla a vypne se, pokud není tepelný výkon potřeba. Proto tato moderní plynová otopná soustava spotřebová mimořádně málo energie. Systémová regulace Logamatic EMS plus vypne zařízení, když není potřeba žádný tepelný výkon – a potřebuje tak méně než 2 W v pohotovostním režimu v základní verzi. V pohotovostní režimu spotřebovává Logamax plus GB192i o 80 % méně proudu než plynová vytápění dřívějších generací.

Technika

Milionkrát osvědčený výměník tepla odlitý z hliníku s technologií ALU plus odolnou proti usazeninám.

Solidní přední kryt z titanového skla s dotykovým displejem

Rychlá montáž díky připojení kompatibilnímu s předchůdci Logamax plus GB112, GB162

Připraven pro internet