Logamax plus GB192iT

Moderní technologie vytápění na nejmenším prostoru – Logamax plus GB192iT vytápí prostory a připravuje teplou vodu s vysokou energetickou účinností. V každém případě je díky modulární konstrukci rozšiřitelný až na dva otopné okruhy, stejně jako i na připojení obnovitelné energie.

Na první pohled

• Díky součástem obzvlášť šetřícím proud a ovládání orientovanému na spotřebu dosahuje Logamax plus GB192iT nejvyšší energetické účinnosti a citelně šetří výdaje za energie. V kombinaci s obnovitelnými energiemi, jako je solární energie nebo biomasa, jsou výdaje na zdroje energie sníženy na minimum.

• Logamax plus GB192iT je konstruován pro montáž zacvaknutím a instaluje se obratem ruky. Všechny díly jsou snadno přístupné pro rychlou a cenově výhodnou údržbu. S intuitivním dotykovým displejem a řídicí jednotkou Logamatic RC310 pro komfortní funkce je obsluha dětskou hrou.

• Díky modulovatelnému, tzn. skutečné potřebě přizpůsobitelnému výkonu, nízkému příkonu A nejmodernější, vysoce účinné kondenzační technice spotřebovává Logamax plus GB192iT výrazně méně plynu než běžné plynové kondenzační kotle a znatelně snižuje emise oxidu uhličitého.

• Modulární konstrukcí je Logamax plus GB192iT perfektně připraven pro dovybavení a připojení obnovitelných energií, stejně jako i pro integraci budoucích inovací. Integrovatelné internetové rozhraní umožňuje od první sekundy obsluhu, řízení a kontrolu prostřednictvím mobilního koncového zařízení.

Výhody

Moderní plynová otopná soustava s integrovaným zásobníkem teplé vody Logamax plus GB192iT je vybavena součástmi, které mimořádně šetří proud. S ovládáním orientovaným na spotřebu (modulovatelný způsob provozu) dosáhne kompaktní topná centrála nejvyšší energetické účinnosti a znatelně šetří výdaje za energie. V kombinaci s obnovitelnými energiemi, jako je solární energie nebo biomasa, jsou výdaje na zdroje energie sníženy na minimum.

Logamax plus GB192iT je vyroben pro montáž zacvaknutím a instaluje se rychle a bez problémů. Všechny díly jsou snadno přístupné pro rychlou a cenově výhodnou údržbu. S dotykovým displejem a systémovou řídicí jednotkou Logamatic RC310 pro komfortní funkce je obsluha intuitivní. Pomocí aplikace EasyControl nebo Buderus Control Center Connect/PRO můžete Logamax plus GB192iT nastavovat a kontrolovat také pomocí vašeho mobilního koncového zařízení.

Logamax plus GB192iT automaticky přizpůsobí výkon pomocí inteligentního Logamatic řízení EMS aktuální potřebě tepla. Toto moderní plynové vytápění spotřebovává velmi málo proudu a díky nejmodernější, vysoce účinné kondenzační technice výrazně méně plynu než běžné plynové kondenzační kotle. Emise oxidu uhličitého jsou výrazně nižší než u plynových vytápění dřívějších generací.

Technika

Rozšiřitelné na dva integrované otopné okruhy pro komplexní systémy

Přední design z titanového skla s dotykovým displejem

Osvědčený výměník tepla odlitý z hliníku s technologií ALU plus

Připravený na integraci obnovitelných energií

Připraven pro internet